Szkolenia i doradztwo

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu i realizacji projektów z zakresu digital marketingu.

Dlatego z powodzeniem oferujemy firmom i instytucjom szkolącym nasze usługi z zakresu prowadzenia szkoleń i doradztwa z dziedziny marketingu, produkcji wideo, budowania wizerunku firm i marek. Przekazujemy wiedzę praktyczną, sprofilowaną i potwierdzoną naszymi sukcesami. Zakres w jakim szkolimy pokrywa się z ofertą agencji 4e.

Trenerzy i zakres kompetencji

Sebastian Jakubecki

Absolwent Marketingu i Zarządzania. Od 2002 roku prowadzi i zarządza agencją reklamową. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu digital marketingu zarówno dla międzynarodowych jak i lokalnych firm. Ukończył warszawską akademię aplikacji mobilnych – App Academy oraz szereg szkoleń z zakresu marketingu i sprzedaży.

Prelegent na Otwartych Dniach Marketingu organizowanych na Uniwersytecie Białostockim. Trener prowadzący szkolenia z zakresu rekrutacji w IT, zarządzania projektami, budowania wizerunku firmy w Internecie, content marketingu, wideo marketingu.

Sławomir Salmanowicz

Szkolenia prowadzi od 2002 roku. Jest ekspertem w dziedzinie produkcji filmowej i Cgi. Jego specjalizacją są szkolenia dotyczące obsługi oprogramowania w dziedzinie postprodukcji filmowej, efektów specjalnych i środowisk 3D. Prowadzi też szkolenia z zakresu produkcji materiałów filmowych na potrzeby firm z wykorzystaniem platform internetowych (Facebook, YouTube, Google, itp.). Jest ekspertem w środowiskach: DaVinci Resolve, Adobe Premiere, Adobe After Effects, Fusion, Autodesk 3ds max, Vray, Malverous Designer, ZBrush.

Od 2010 do 2017 roku współpracował z CENSA (Centrum Edukacji Nauczycieli Szkół Artystycznych) i edukował kadry nauczycielskie w dziedzinie obsługi i nauczania oprogramowania do produkcji materiałów filmowych. Przeszkolił razem około 420 nauczycieli ze środowisk szkół artystycznych w tym z Akademii Sztuk Pięknych, Liceum Plastycznych i Prywatnych Szkół Artystycznych. Przeszkolił ponad 100 firm w dziedzinie produkcji i publikowania materiałów filmowych na potrzeby firm na platformach internetowych.
Organizuje szkolenia dla branży reklam filmowych w dziedzinie koloryzacji obrazu.