Kompetencje

4e – Agencja Reklamowa

Realizujemy projekty w taki sposób – aby spełniały postawione cele. Realizujemy je sprawnie i terminowo. Cenimy długofalową, partnerską współpracę. Jako agencja reklamowa – jesteśmy skuteczni.

Doświadczenie

start
Start
start
Lat
start
Klientów
start
Liczy się efekt

4e istnieje już ponad 14 lat. W tym czasie mieliśmy przyjemność pracować dla ponad 200 firm i marek, które zaufały naszym kompetencjom. Nadal chętnie poznajemy nowe branże i produkty. Zawsze fascynował nas rozwój mediów i technologii – od zawsze jesteśmy na bieżąco. Dzięki posiadanemu doświadczeniu pomagamy naszym klientom wybierać skuteczne kanały komunikacji. Nie istnieją dla nas produkty „trudne” lub „nieciekawe”. Dlaczego? Bo mamy dobre pomysły. Dla nas – tak jak dla naszych klientów – liczy się efekt.

Ekipa

start
Graficy 2D/3D
start
Programiści
start
Produkcja wideo
start
Koncepcja

4e to zespół fajnych ludzi. Część z nas zajmuje się reklamą od ponad 20 lat, a część dopiero zaczyna pracę w naszej branży. To bardzo twórczy mix profesjonalizmu i entuzjazmu. Nasz team to przede wszystkim osoby odpowiedzialne za prowadzenie projektów, graficy 2d i 3d, programiści, operatorzy i montażyści video. Menadżerom projektów w 4e nie obca jest także praca na różnych stanowiskach w działach marketingu. Dlatego doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów.

Umiejętności

4e tworzą profesjonaliści o szerokich i zróżnicowanych kompetencjach. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować kompleksowe strategie reklamowe dla firm. Specjalizujemy się w planowaniu kampanii reklamowych i projektowaniu niezbędnych nośników służących nowoczesnej komunikacji marketingowej. Zajmujemy się pełną identyfikacją wizualną firm, od logotypów po dowolne materiały drukowane. Projektujemy nowoczesne strony i aplikacje www. Produkujemy filmy reklamowe oraz promocyjne. Tworzymy atrakcyjne wizualizacje i animacje 3d.

Wiemy co robimy dobrze.