Praca w 4e

 

Jesteś Freelancer’em? Mamy ofertę dla Ciebie – sprawdź szczegóły

Jest robota do zrobienia - 4e agencja reklamowa

Szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności? Chcesz otrzymywać wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji? Pracować w młodym, ale doświadczonym zespole? W takim razie 4e to miejsce stworzone dla Ciebie. Napisz do nas lub odpowiedz na wybrane ogłoszenie.

praca w 4e

Programista PHP/MySQL – sprawdź szczegóły

W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu programistów – kolejnej osoby: programisty PHP/MySQL (wdrażanie stron, sklepów i aplikacji internetowych). Jeżeli masz doświadczenie w tej dziedzinie – prześlij nam swoje zgłoszenie – na adres: [email protected]. Zapraszamy.

Grafik 3D/CGI

Zatrudnimy grafika z doświadczeniem w projektowaniu 3D (3d max) i znajomością aktualnie panujących trendów w projektowaniu. Jeżeli masz ciekawe portfolio i lubisz projektować statyczne i dynamiczne modele, sceny, itd. – prześlij swoje zgłoszenie (z linkiem do portfolio lub z portfolio w załączniku) – na adres: [email protected].

Grafik – Web Designer

Zatrudnimy grafika z doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych i znajomością aktualnie panujących trendów w projektowaniu na potrzeby www. Jeżeli masz niezłe portfolio, lubisz projektować ciekawe strony i szukasz pracy w agencji reklamowej – prześlij swoje zgłoszenie (z linkiem do portfolio lub z portfolio w załączniku) – na adres: [email protected].

Motion Designer – Postprodukcja Filmowa

Jeżeli potrafisz przygotować porządny montaż materiału wideo dodając do niego ciekawe efekty, animacje i dźwięk – to Ciebie szukamy – prześlij swoje zgłoszenie (z linkiem do portfolio) – na adres: [email protected].

 

New Business Manager

Jeżeli masz doświadczenie w pracy w agencji reklamowej/interaktywnej, jeżeli jesteś osobą systematyczną i nastawioną na realizowanie celów, jeżeli lubisz kontakt z klientem i wiesz w jaki sposób skutecznie pozyskiwać zlecenia – prześlij nam swoje zgłoszenie – na adres: [email protected]. Zapraszamy.

Project Manager

Jeżeli masz doświadczenie w pracy w agencji reklamowej/interaktywnej i masz za sobą kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt skutecznie zrealizowanych projektów – prześlij nam swoje zgłoszenie – na adres: [email protected]. Zapraszamy.

Informacje dodatkowe

Jesteśmy otwarci na świeże idee i nowych ludzi. Jeżeli posiadasz doświadczenie w tworzeniu komunikatów reklamowych, poparte portfolio, albo uważasz, że posiadasz potencjał, poparty umiejętnościami kreatywnego myślenia zapraszamy do współpracy. Wyślij nam swoją aplikację. Odpowiemy na każde rozsądne zgłoszenie ;) Praca w 4e czeka.