Projekt i drukProjekt folderu reklamowego AC

Projekt folderu reklamowego AC

Projekt folderu reklamowego, projekt katalogu, projekt i druk. Opracowanie graficzne i druk materiałów reklamowych. Katalogi reklamowe.

Pierwsza jest koncepcja.

Projekt katalogu lub folderu firmowego zaczynamy od omówienia koncepcji. Wspólnie z klientem ustalamy cele produkcji publikacji, jej objętość i zawartość merytoryczną. Dokonujemy podziału treści i rekomendujemy formę publikacji. Czasem niewielka zmiana formatu, wyjście poza standard sprawia, że zaprojektowany przez nas folder wyróżnia się wizualnie.

Atrakcyjna forma graficzna.

W projektowanych przez nas folderach stosujemy różne formy ilustrowania treści. Wykonujemy sesje zdjęciowe zarówno personalne, firmowe, jak i produktowe. Koncepcja graficzna folderu może opierać się także na wykorzystaniu ręcznie malowanych ilustracji lub kolaży graficzno-zdjęciowych. Nasz dział 3d jest przygotowany do wykonania trójwymiarowych wizualizacji produktów lub pomieszczeń.

Teksty.

W ramach realizowanych projektów świadczymy także usługi copywriterskie. Potrafimy wyczuć jak opowiadać o firmie i produktach, w zależności od ich charakteru i odbiorców. W przypadku, kiedy projektowany folder lub katalog produkowany jest z myślą o odbiorcach z zagranicy zapewniamy pomoc w tłumaczeniu tekstów.

Przygotowanie do druku.

Nasz dział graficzny posiada duże doświadczenie w zakresie przygotowania do druku różnego typu publikacji, także tych o dużej objętości.

Druk folderów i katalogów.

Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie w zakresie produkcji katalogów i folderów firmowych. Jesteśmy przygotowani do świadczenia pełnego zakresu usług, od projektu folderów i katalogów, po ich druk.

Potrzebujesz nowego folderu firmowego? Zastanawiasz się jak mógłby wyglądać? Zapewniamy pełne wsparcie w realizacji takich projektów. Skontaktuj się z nami, a poznasz nowe możliwości – zadzwoń: 50 81 78 033.